dewalt_dstsx15z
DEWALT DSTSX15Z nieten 5.6-15 gegalvaniseerd 5m (5000 st.)
 12,95 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
pak
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 22/05/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • [DSTSX] Nieten 5.6-15 Gegalvaniseerd 5m
  • Lengte: 15 mm
  • Oppervlaktebehandeling: Verzinkt
  • Aantal per pak: 5000
  • Rugbreedte niet: 15 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013951599
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DSTSX15Z
Lengte
15 mm
Rugbreedte niet
15 mm
Kroonbreedte
5,6 mm
Inhoud doos
5000,0
Lengte
15,0 mm